Artykuły
Bohaterowie Minionki - królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II, jest jedną z głównych postaci z filmie Minionki 3, a to za sprawą tego, iż Scarlet O'Haracz ma złowieszczy plan, podprowadzenia korony królewskiej, której rzecz jasna właścicielką jest Królowa Elżbieta II - brytyjska monarchini. Do tego wszystkiego zostają wplątane, oczywiście, wszystkim znani BobKevin oraz Stuart

Rzeczy Minionki, to różnego rodzaju odzież, buty i takie akcesoria jak na przykład małe plecaki z nadrukami czy parasolki dziecięce lub ręczniki kąpielowe i to właśnie poleca nasz sklep.

Bohaterowie Minionki - Minionek Tom

Najpopularniejsze Minionki, to oczywiście Bob, Kevin i Stuart, jednakże Minionek Tom, również jest znany, a szczególnie kojarzony jest ze względu na strój pokojówki, w którym sprzątał w bajce Minionki Rozrabiają. W tejże bajce przeżywa kilka przygód od porwania jednego i drugiego poprzez pościg, kończąc na tym, że zostaje zmieniony w złowieszczego Minionka, a potem odratowany.

Polecamy bajkowe ubrania oraz inne rzeczy Minionki dla dzieci, takie jak fajne koszulki czy czapki zimowe albo plecaki szkolne.

35 faktów, których nie znałeś o Minionkach

Chyba nie ma człowieka w Europie i Ameryce, który by nie wiedział, kim są Minionki, chyba nie ma dziecka, które by nie przepadało za Minionkami i które by nie znało tych najbardziej popularnych i znanych czyli Minionek Bob, Stuart i Kevin. Stworki te są śmieszne, zabawne, trochę naiwne i infantylne w swoim usposobieniu, dlatego może są tak bardzo lubiane.

 

Sklep nasz przygotował dla Was rzeczy Minionki, czyli odzież i obuwie oraz takie akcesoria jak plecaki dla dzieci z podobizną i nadrukami przedstawiającymi Minionki.

Kalosze, to idealne buty na jesienne, zimowe i wiosenne dni, gdy pogoda nie jest nazbyt łaskawa dla nas. Jest to obuwie bardzo praktyczne, które sprawdzi się w błotnistym i mokrym terenie, na przykład na grzybobraniu w lesie czy podczas spaceru po mokrych trawach.

Jest ono znakomicie nieprzemakalne i praktycznie niezniszczalne gdyż wykonuje się je, najczęściej, z gumy. Męskie kalosze przydadzą się każdemu facetowi, który na przykład lubi prace ogrodowe, nie tylko wtedy gdy pada deszcz.

Kalosze pierwotnie, były robione ze skóry, jednakże w latach pięćdziesiątych siedemnastego wieku, niejaki Hiram Hutchinson, we Francji uruchomił produkcję tychże właśnie butów, ale z gumy, co w tym kraju, gdzie około 95% populacji, to byli farmerzy, którzy pracowali w polu, a na nogach mieli tak zwane "drewniaki", przyjęło się wręcz rewelacyjnie. Farmerzy zaczęli zauważać, że kalosze, które są nieprzemakalne, są bardziej praktyczne i lepsze do pracy w polu od innego rodzaju obuwia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl