Artykuły
Bajki Minionki chronologicznie

Bajek o przygodach Minionków było już kilka, a że często ludzie pytają się jak chronologicznie wygląda kwestia bajek z ich udziałem, to w tym artykule postanowiliśmy, krótko i zwięźle odpowiedzieć na to pytanie.

Kto to są Minionki?

Minionki, to żółte, małe rozrabiaki, wszędzie ich pełno, są śmieszne i zabawne, mimo że chcą służyć złu, to nie da się ich nie lubić, za ich wariactwo i nieporadność. Minionki to seria bajek:

  • Jak Ukraść Księżyc
  • Minionki Rozrabiają
  • Minionki 2015
  • Gru Dru i Minionki

Minionki lubią nie tylko dzieci, ale również dorośli i młodzież, mają w sobie pełno uroku, a w tym artykule dowiecie się kto, co i z czym się je jeśli chodzi właśnie o te żółte tik taki :). Możecie też zaglądnąć do kolekcji naszych ubrań dla dzieci, polecamy szczególnie koszulki Minionki i z innymi bohaterami.

Koszulki polo dla dzieci

Koszulki dla najmłodszych powinny być kolorowe i pełne barw, to przede wszystkim.
Prawie każde dziecko, w swoim okresie dorastania, ma moment, w którym zafiksuje się na jakiejś postaci, bohaterze swojej ulubionej bajki lub filmu w przypadku starszych dzieciaków. Chłopcy chętnie wcielają się w superbohaterów typu Batman, Superman, Spiderman czy Hulk, ogólnie w prawie każdą znaną postać komiksów Marvela. Są też chłopcy, którzy wolą być Królem Lwem, Strażakiem Samem czy Piratem Mikem. Dziewczynki natomiast wolą raczej księżniczki czy Myszkę Mini lub Daysi. Część dzieciaków wciela się w te postacie, część po prostu za nimi przepada i kiedy już widzimy, że nasz milusiński ma zajawkę, to wtedy chce mieć wszysto z jego ulubionym bohaterem, poduszkę, pościel, czapkę, bluzę, buty, szczoteczkę do zębów, talerzyk, kubek, no po prostu wszystko.
Dzieci, to pozytwyne osóbki, dlatego ich świat, w tym ubrania fajnie jakby były zabawne i śmieszne, ale też nie jednokolorowe czy monotonne i nudne, na to przyjdzie jeszcze czas, a póki co odzież dziecięca niech będzie ferią barw, żywa i kolorowa, niech wywołuje uśmiech na naszych i ich twarzach.
Fajne koszulki dziecięce z postaciami z bajek, komiksów i kreskówek, to chyba podstawa garderoby każdego małego wariata, bo przecież czadowo będzie wyglądał w żółtym t-shircie z Minionkiem czy Myszką Miki lub Mini. Dziewczynki dodatkowo mogą mieć jakieś inne akcenty typu falbanki czy cekiny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl