Artykuły
Bohaterowie Minionki - królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II, jest jedną z głównych postaci z filmie Minionki 3, a to za sprawą tego, iż Scarlet O'Haracz ma złowieszczy plan, podprowadzenia korony królewskiej, której rzecz jasna właścicielką jest Królowa Elżbieta II - brytyjska monarchini. Do tego wszystkiego zostają wplątane, oczywiście, wszystkim znani BobKevin oraz Stuart

Rzeczy Minionki, to różnego rodzaju odzież, buty i takie akcesoria jak na przykład małe plecaki z nadrukami czy parasolki dziecięce lub ręczniki kąpielowe i to właśnie poleca nasz sklep.

Bohaterowie Minionki - Minionek Tom

Najpopularniejsze Minionki, to oczywiście Bob, Kevin i Stuart, jednakże Minionek Tom, również jest znany, a szczególnie kojarzony jest ze względu na strój pokojówki, w którym sprzątał w bajce Minionki Rozrabiają. W tejże bajce przeżywa kilka przygód od porwania jednego i drugiego poprzez pościg, kończąc na tym, że zostaje zmieniony w złowieszczego Minionka, a potem odratowany.

Polecamy bajkowe ubrania oraz inne rzeczy Minionki dla dzieci, takie jak fajne koszulki czy czapki zimowe albo plecaki szkolne.

35 faktów, których nie znałeś o Minionkach

Chyba nie ma człowieka w Europie i Ameryce, który by nie wiedział, kim są Minionki, chyba nie ma dziecka, które by nie przepadało za Minionkami i które by nie znało tych najbardziej popularnych i znanych czyli Minionek Bob, Stuart i Kevin. Stworki te są śmieszne, zabawne, trochę naiwne i infantylne w swoim usposobieniu, dlatego może są tak bardzo lubiane.

 

Sklep nasz przygotował dla Was rzeczy Minionki, czyli odzież i obuwie oraz takie akcesoria jak plecaki dla dzieci z podobizną i nadrukami przedstawiającymi Minionki.

Koszulki polo dla dzieci

Koszulki dla najmłodszych powinny być kolorowe i pełne barw, to przede wszystkim.
Prawie każde dziecko, w swoim okresie dorastania, ma moment, w którym zafiksuje się na jakiejś postaci, bohaterze swojej ulubionej bajki lub filmu w przypadku starszych dzieciaków. Chłopcy chętnie wcielają się w superbohaterów typu Batman, Superman, Spiderman czy Hulk, ogólnie w prawie każdą znaną postać komiksów Marvela. Są też chłopcy, którzy wolą być Królem Lwem, Strażakiem Samem czy Piratem Mikem. Dziewczynki natomiast wolą raczej księżniczki czy Myszkę Mini lub Daysi. Część dzieciaków wciela się w te postacie, część po prostu za nimi przepada i kiedy już widzimy, że nasz milusiński ma zajawkę, to wtedy chce mieć wszysto z jego ulubionym bohaterem, poduszkę, pościel, czapkę, bluzę, buty, szczoteczkę do zębów, talerzyk, kubek, no po prostu wszystko.
Dzieci, to pozytwyne osóbki, dlatego ich świat, w tym ubrania fajnie jakby były zabawne i śmieszne, ale też nie jednokolorowe czy monotonne i nudne, na to przyjdzie jeszcze czas, a póki co odzież dziecięca niech będzie ferią barw, żywa i kolorowa, niech wywołuje uśmiech na naszych i ich twarzach.
Fajne koszulki dziecięce z postaciami z bajek, komiksów i kreskówek, to chyba podstawa garderoby każdego małego wariata, bo przecież czadowo będzie wyglądał w żółtym t-shircie z Minionkiem czy Myszką Miki lub Mini. Dziewczynki dodatkowo mogą mieć jakieś inne akcenty typu falbanki czy cekiny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl