Artykuły
Bajki Minionki chronologicznie

Bajek o przygodach Minionków było już kilka, a że często ludzie pytają się jak chronologicznie wygląda kwestia bajek z ich udziałem, to w tym artykule postanowiliśmy, krótko i zwięźle odpowiedzieć na to pytanie.

Kto to są Minionki?

Minionki, to żółte, małe rozrabiaki, wszędzie ich pełno, są śmieszne i zabawne, mimo że chcą służyć złu, to nie da się ich nie lubić, za ich wariactwo i nieporadność. Minionki to seria bajek:

  • Jak Ukraść Księżyc
  • Minionki Rozrabiają
  • Minionki 2015
  • Gru Dru i Minionki

Minionki lubią nie tylko dzieci, ale również dorośli i młodzież, mają w sobie pełno uroku, a w tym artykule dowiecie się kto, co i z czym się je jeśli chodzi właśnie o te żółte tik taki :). Możecie też zaglądnąć do kolekcji naszych ubrań dla dzieci, polecamy szczególnie koszulki Minionki i z innymi bohaterami.

Ta kategoria obfituje w różnego rodzaju kurteczki, od tych lekkich przeciwdeszczowych na jesienno wiosenne deszcze, do tych które będą nam potrzebne w zimie czyli ciepłe, specjalnie ocieplane, poprzez te, których użyjemy na stoku, podczas jazdy na nartach czy snowboardzie. 

Znajdziecie tutaj również kurtki typowo sportowe, w których można skakać, biegać, spacerować, chodzić po górach, jeździć na rowerze, wszystko co Wam do głowy przyjdzie. Specjalistyczne, zaawansowane techcznie, z membranami, (tutaj możesz się dowiedzieć, co to jest mebrana i do czego służy), wodoodporne i przeciwwietrzne.

Kurtki zimowe, to między innymi puchowe, grube, podszyte polarem lub futerkiem, po prostu takie, w których zima, mróz, śnieg nie będzie Wam straszny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl