Produkt dnia
Damskie buty trekkingowe Karrimor Mount Mid
Damskie buty trekkingowe Karrimor Mount Mid
299,00 zł 245,00 zł
Męski komiksowy t-shirt - Avengers
Męski komiksowy t-shirt - Avengers
92,00 zł 65,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bohaterowie Minionki - królowa Elżbieta II 0

Królowa Elżbieta II, jest jedną z głównych postaci z filmie Minionki 3, a to za sprawą tego, iż Scarlet O'Haracz ma złowieszczy plan, podprowadzenia korony królewskiej, której rzecz jasna właścicielką jest Królowa Elżbieta II - brytyjska monarchini. Do tego wszystkiego zostają wplątane, oczywiście, wszystkim znani BobKevin oraz Stuart

Rzeczy Minionki, to różnego rodzaju odzież, buty i takie akcesoria jak na przykład małe plecaki z nadrukami czy parasolki dziecięce lub ręczniki kąpielowe i to właśnie poleca nasz sklep.

czytaj całość »
Bohaterowie Minionki - Minionek Tom 0

Najpopularniejsze Minionki, to oczywiście Bob, Kevin i Stuart, jednakże Minionek Tom, również jest znany, a szczególnie kojarzony jest ze względu na strój pokojówki, w którym sprzątał w bajce Minionki Rozrabiają. W tejże bajce przeżywa kilka przygód od porwania jednego i drugiego poprzez pościg, kończąc na tym, że zostaje zmieniony w złowieszczego Minionka, a potem odratowany.

Polecamy bajkowe ubrania oraz inne rzeczy Minionki dla dzieci, takie jak fajne koszulki czy czapki zimowe albo plecaki szkolne.

czytaj całość »
35 faktów, których nie znałeś o Minionkach 0

Chyba nie ma człowieka w Europie i Ameryce, który by nie wiedział, kim są Minionki, chyba nie ma dziecka, które by nie przepadało za Minionkami i które by nie znało tych najbardziej popularnych i znanych czyli Minionek Bob, Stuart i Kevin. Stworki te są śmieszne, zabawne, trochę naiwne i infantylne w swoim usposobieniu, dlatego może są tak bardzo lubiane.

 

Sklep nasz przygotował dla Was rzeczy Minionki, czyli odzież i obuwie oraz takie akcesoria jak plecaki dla dzieci z podobizną i nadrukami przedstawiającymi Minionki.

czytaj całość »
Postacie z Minionków - Minionek Jerry 0

Minionki to bardzo popularne małe, żółte stworki, które lubią rozrabiać, robią to mniej lub bardziej nie świadomie, ale nawet jeśli starają się czynić zło i służą złoczyńcom, to nie sposób ich nie lubić. W tej części serii artykułów "bohaterowie Minionki", przedstawimy Wam krótko opis Minionka Jerrego, który najbardziej znany jest z bajki Minionki Rozrabiają

Dla amatorów śmiesznych, żółtych postaci, mamy rzeczy Minionki, takie jak odzież, buty czy plecaki szkolne. 

czytaj całość »
Bohaterowie Minionki - Eduardo Perez 0

El Maczo czyli Eduardo Perez, to jeden ze słynnych czarnych charakterów w całej serii bajek o Minionkach i innych bohaterach. Kiedy Gru był młody, Eduardo był jego autorytetem, kimś kogo podziwiał, to on porwał Lucy i w końcu to on stał za zmienieniem Minionków w małe potwory.

 

Dla wszystkim fanów Minionków przygotowaliśmy coś co wyrazi wasze zamiłowanie do tych żółtych, śmiesznych Tic Tac'ów, rzeczy Minionki, takie jak bluzy z kapturem czy spodnie dresowe albo po prostu koszulki Minionki dla dzieci oraz męskie i damskie.

czytaj całość »
Minionki bohaterowie - Doktor Nikczemniuk 0

Doktor Nikczemniuk, to jeden z tych bohaterów Minionków, którego ciężko nazwać super złoczyńcom, chociaż pewnie sam by się chciał tak tytułować. Jest mało zgrabnym starszym panem, który stara się wspomóc Gru, konstruując dla niego przeróżne wynalazki, które mogłyby mu pomóc w podbiciu świata. Doktora Nefario możemy zobaczyć w dwóch z czterech filmów o Minionkach - Jak Ukraść Księżyc oraz Minionki Rozrabiają.

 

A może tak zobaczyć ofertę ubrań z Minionkami, czy inne rzeczy Minionki, na przykład koszulki dla dzieci czy dziecięce plecaki szkolne i do przedszkola, które nie tylko mają nadrukowane małe żółte, śmieszne postacie, ale również innych bohaterów, z innych filmów czy bajek - Star Wars, Spiderman, Superman, Psi Patrol czy Auta Disneya.

czytaj całość »
Bohaterowie Minionki - Baltazar Bratt 0

Gru, Dru i Minionki, to czwarta odsłona przygód Minionków, w tej części głównym czarnym charakterem jest Baltazar Brat. Przestępca, który nie cofnie się przed niczym by zemścić się za swoje krzywdy, które wyrządziło mu Hollywood, jest mściwym megalomanem i egoistom zapatrzonym w siebie. Jest bezwzględnym indywiduum, które chce zniszczyć Hollywood, za to że skasowano jego telewizyjne show.

Jeśli lubicie Minionki i innych bohaterów bajek z ich udziałem, to możecie również polubić rzeczy Minionki, na przykład koszulki, bluzy czy plecaki dla dzieci z Minionkami.

 

czytaj całość »
Minionki Postacie - Edith Gru 0

Kolejna odsłona serii artykułów Postacie Minionki, opisaliśmy już najpopularniejsze Minionki czyli Bob, Kevin oraz Stuart, a także innych bohaterów takich jak Lucy czy Scarlet  O'Haracz oraz dwie córki Gru i Lucy, Agnes i Margo, teraz kolej na trzecią siostrę czyli Edith Gru, która ma najbardziej ze wszystkich sióstr wybuchowy charakter i specyficzne poczucie humoru, które notabene jest bliskie ich ojcu czyli Gru

czytaj całość »
Bohaterowie z Minionków - Dru 0

I kolejny artykuł z serii o bohaterach z Minionków, tym razem opisujemy postać brata bliźniaka Gru czyli Dru, również przestępcę, jednakże troszkę mniej udolnego w swoim "zawodzie", bardziej naiwnego, ale za to sympatycznego. Dru poznajemy w filmie pod tytułem "Gru, Dru i Minionki", oprócz samego filmu nasz sklep poleca Wam koszulki Minionki i inne rzeczy.

Minionki wszystkie części po kolei.

czytaj całość »
Najpopularniejsze Minionki - nazwy i imiona Minionków 0

O czym są Minionki, co to są Minionki? To już osobne artykuły, w tym poznacie imiona Minionków, tych najpopularniejszych, tych najbardziej znanych, na pewno będą to Minionki Bob, Kevin oraz Stuart, a także kilku innych, małych, żółtych bananożerców. Udzielimy Wam kilku informacji o poszczególnych Minionkach, jak się nazywają, w których filmach występują i jakie odgrywają tam role. Natomiast wszystkie filmy Minionki, po kolei przedstawiliśmy Wam w osobnym artykule.

czytaj całość »
Postacie z Minionków - Agnes Gru 0

Seria artykułów poświęcona Minionkom, a właściwie filmom z Minionkami i resztą bohaterów, takich jak Gru, Lucy Wilde czy Scarlet O'Haracz, Margo Gru czy Doktor Nikczemniuk. Z serii tej możesz się dowiedzieć kim są Minionki, o czym są Minionki i poszczególne filmy i części, jak przebiegały wszystkie części po kolei i ile jest tych części.

Natomiast ten artykuł jest o córce Gru i Lucy Wilde czyli Agnes Gru, która jest najmłodszą pośród trzech sióstr, wzruszająca, mała sześciolatka, która uwielbia jednorożce, jest ufna i bardzo pogodna.

czytaj całość »
Postacie z Minionków - Scarlet O'Haracz 0

Scarlet O'Haracz, to super złoczyńca z filmu animowanego Minionki 2015, jej mężem jest Herb O'Haracz. Zaiste zasłużyła sobie ona na miano super przestępcy, jest inteligentna, odważna, ma silną osobowość i władczy charakter, jest bardzo przebiegła, a jej głównym celem w bajce, jest kradzież korony brytyjskiej w czym mają jej pomóc Minionki - Bob, Kevin i Stuart.

 

Sklep internetowy Oytam.pl, to nie tylko Minionkowa odzież czy plecaki z Minionkami lub buty Minionki, to również postacie z innych bajek, filmów czy komiksów - Superman, Spiderman, Star Wars, Psi Patrol, Księżniczki Disneya, Myszka Minnie, Myszka Miki, Avengers, itp.

czytaj całość »
Postacie z Minionków - Margo Gru 0

Margo, to jedna z trzech adoptowanych córek Gru oraz Lucy Wilde, jej siostrami są Edith oraz Agnes. Margo jest najstarsza i z początku sceptycznie podchodzi do samego Gru oraz Minionków, jednakże po jakimś czasie się do nich przywiązuje. Najstarsza siostra ma twardy charakter i lub postawić na swoim, jednakże jest opiekuńcza i posiada sarkastyczne poczucie humoru.

Jest jedną z głównych postaci filmów Jak Ukraść Księżyc, Minionki Rozrabiają oraz Gru, Dru i Minionki.

czytaj całość »
Postacie z Minionków - Lucy Wilde 0

Lucy Wild, to jedna z pierwszoplanowych postaci bajki Minionki Rozrabiają oraz Gru, Dru i Minionki, to kobieta lekkiego serca, mama i żona, a także agentka Ligi Anty Przestępczej. Postać bardzo pozytywna, radosna i pełna uśmiechu oraz życia, co czyni ją całkowitym kontrastem i antytezą swojego męża Gru, który z natury jest nie tyle co ponury, ale ma problemy z okazywaniem radości.

Nasz sklep internetowy poleca Wam koszulki z Minionkami czy plecaki szkolne dla dzieci albo bokserki Minionki, sami sprawdźcie naszą ofertę na odzież i obuwie sportowe z różnych bajek, komiksów i filmów.

czytaj całość »
Minionki postacie - Herb O'Haracz i jego charakterystyka 0

Postaci z Minionków jest dość dużo, oprócz oczywiście samych Minionków, szczególnie tych najsławniejszych, czyli Kevin, Bob i Stuart, w tym artykule zajmiemy się jegomościem Herbem o'Haracz mężem Scarlet o'Haracz czyli jednym z antagonistów i złoczyńców. W osobnym artykule przedstawiliśmy Wam jak Minionki idą po kolei czyli bajki chronologicznie.

czytaj całość »
Minionki postacie - Gru i jego charakterystyka 0

Gru to bohater bajek o Minionkach, występuje on w trzech z czterech animacji o ich przygodach. Minionki upatrują w nim swojego pana, któremu pragną służyć. 

Wprawdzie pojawia się on we wszystkich "minionkowych" częściach, jednakże w pierwszej widzimy go dopiero pod koniec i od tego czasu w każdej kolejnej staje się on głównym bohaterem czyli w Jak Ukraść KsiężycMinionki Rozrabiają oraz Gru, Dru i Minionki.

Gru niby jest złoczyńcą, dlaczego niby? Gdyż mimo że za takiego pragnie uchodzić i czasem się to mu udaje, to jednak koniec końców to sympatyczna postać o złożonej charakterystyce.

czytaj całość »
Minionki postacie - Minion Stuart i jego charakterystyka 0

Minionek Stuart, to jeden z trzech, obok Boba i Kevina najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny Minionek pośród całej ich rzeszy. Jedna z głównych ról przypadła mu w bajce Minionki 2015, w pozostałych czyli Jak Ukraść Księżyc czy Minionki Rozrabiają również się pojawia, ale nie widujemy go na ekranie już tak często.

czytaj całość »
Minionki postacie - Minion Bob i jego charakterystyka 0

Minion Bob, to jeden z trzech najbardziej popularnych Minionków, jest prze sympatyczny, trochę dziecinny, do tego życzliwy i niezmiernie pomocny. Wraz z dwoma pozostałymi swoimi kolegami Kevinem oraz Stuartem, jest jednym z głównych bohaterów bajki Minionki, występuje również w pozostałych częściach jako pomocnik Gru.

czytaj całość »
Gru, Dru i Minionki 2017 - opis bajki 0

Kolejna już odsłona bajki z udziałem Minionków, tym razem pod tytułem Gru, Dru i Minionki. Trzy poprzednie Jak Ukraść Księżyc, Minionki Rozrabiają oraz Minionki, zrobiły wielką furorę nie tylko pośród najmłodszych widzów, ale również między dorosłą częścią widowni. Do kin poszły całe rodziny z dziećmi jak i sami dorośli, niektórzy poprzebierani w koszulki Minionki.

 

czytaj całość »
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Artykuły
Bohaterowie Minionki - królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II, jest jedną z głównych postaci z filmie Minionki 3, a to za sprawą tego, iż Scarlet O'Haracz ma złowieszczy plan, podprowadzenia korony królewskiej, której rzecz jasna właścicielką jest Królowa Elżbieta II - brytyjska monarchini. Do tego wszystkiego zostają wplątane, oczywiście, wszystkim znani BobKevin oraz Stuart

Rzeczy Minionki, to różnego rodzaju odzież, buty i takie akcesoria jak na przykład małe plecaki z nadrukami czy parasolki dziecięce lub ręczniki kąpielowe i to właśnie poleca nasz sklep.

Bohaterowie Minionki - Minionek Tom

Najpopularniejsze Minionki, to oczywiście Bob, Kevin i Stuart, jednakże Minionek Tom, również jest znany, a szczególnie kojarzony jest ze względu na strój pokojówki, w którym sprzątał w bajce Minionki Rozrabiają. W tejże bajce przeżywa kilka przygód od porwania jednego i drugiego poprzez pościg, kończąc na tym, że zostaje zmieniony w złowieszczego Minionka, a potem odratowany.

Polecamy bajkowe ubrania oraz inne rzeczy Minionki dla dzieci, takie jak fajne koszulki czy czapki zimowe albo plecaki szkolne.

35 faktów, których nie znałeś o Minionkach

Chyba nie ma człowieka w Europie i Ameryce, który by nie wiedział, kim są Minionki, chyba nie ma dziecka, które by nie przepadało za Minionkami i które by nie znało tych najbardziej popularnych i znanych czyli Minionek Bob, Stuart i Kevin. Stworki te są śmieszne, zabawne, trochę naiwne i infantylne w swoim usposobieniu, dlatego może są tak bardzo lubiane.

 

Sklep nasz przygotował dla Was rzeczy Minionki, czyli odzież i obuwie oraz takie akcesoria jak plecaki dla dzieci z podobizną i nadrukami przedstawiającymi Minionki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl