Prezent na dzień ojca. Co wybrać?

Twórz unikalne wzory za pomocą naszego kreatora koszulek.
Kreator koszulek to dziesiątki, setki, tysiące unikalnych grafik i zdjęć, które możesz adaptować, mieszać i edytować bez najmniejszego problemu. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Po co tracić czas na szukanie czegoś, co nosi już dziesiątki osób. Możesz wszystko zaprojektować sam. Nic tak nie daje satysfakcji, jak własnoręcznie stworzony, unikalny wzór, którego nikt nie powtórzy.
Nie zapomnijmy jednak o odpowiednim materiale. Najlepiej nadawać się będą koszulki z dobrej jakościowo bawełny organicznej. Bawełna potwierdzona certyfikatem to nie tylko gwarancja trwałego produktu, ale także dbałość o środowisko. A jak wiadomo, o środowisko należy dbać.
Witryny, na których znajduje się kreator koszulek, w większości posiadają szeroki wybór materiałów, w których możemy przebierać do woli. Tutaj jednak lepszym wyborem będzie wybór produktu droższego, bo przełoży się to na jakość. Bawełna organiczna pozbawiona jest olbrzymiej ilości różnego rodzaju środków chemicznych. Pozyskiwana jest w naturalnym procesie uprawy, bez sztucznych nawozów i pestycydów. Dzięki temu jest też o wiele wytrzymalsza i miła w dotyku. Jest też przyjazna dla dzieci i alergików. Proces produkcji bawełny organicznej wymaga, by przynajmniej siedemdziesiąt procent energii, wykorzystywanej do jej produkcji, pochodziła ze źródeł odnawialnych. Nacisk kładzie się również na traktowanie pracowników. Przykłada się wielką uwagę do warunków, w których pracują ludzie. Jest to potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.
Kreator koszulek jest gwarancją, że nadruk powstanie na sprzęcie najwyższej klasy, z farby w najlepszym gatunku.
Oczywiście nie musimy ograniczać się jedynie do koszulek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by własnym nadrukiem przyozdobić bluzę, siatkę na zakupu, czapki, poszewki czy kubki. Mogę one stanowić doskonały prezent na wszelkiego rodzaju okazje jak urodziny, imieniny, dzień matki i ojca albo babci i dziadka. Będą też świetną pamiątką z okazji rocznicy ślubu.
Większość firm, które w swej ofercie mają kreator koszulek, oferują ciekawe promocje. Na przykład przy zamówieniu trzech czy czterech sztuk dodają ciekawy gadżet gratis albo oferują korzystny rabat.
Powiedzmy jeszcze coś o tym praktycznym narzędziu, jakim jest kreator koszulek. To przyjazny i intuicyjny w obsłudze program, który w prosty sposób ułatwia tworzenie unikalnych grafik. Większość z nich posiada bogatą kolekcję gotowych szablonów i klipartów, które możemy wykorzystać. Niektóre oferują także dostęp do zewnętrznych serwisów z darmowymi grafikami. Nie trzeba być zatem wybitnej klasy grafikiem, by stworzyć swój własny, unikalny wzór.
Czym są szablony? To propozycja połączenia tekstów z grafikami. Dzięki odpowiednim narzędziom szablony można dowolnie modyfikować. Dodawać i odejmować elementy. Wpisywać własne teksty. Ustawiać kolory. Zmieniać rozmiary. Stanowią doskonałą inspirację do stworzenia własnego motywu. Kreator pozwala również na usunięcie tła. Można też nadrukować zdjęcia.
Dodatkową opcją mogą być kliparty. Są to motywy, w których możesz zmieniać kolory i wielkości. Doskonałe, gdy zależy nam na czasie. Można z nich stworzyć motywy odpowiednie na wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny, spotkania tematyczne, wyjazdy firmowe. Tak naprawdę wybór jest nieograniczony.
Kreator koszulek najlepiej sprawdzi się jednak w rękach grafików. Pozwala na dodawanie własnych projektów z takich programów jak Photoshop czy Ilustrator. Zaimportowaną grafikę można dodatkowo zmodyfikować – powiększyć, zmniejszyć, przesunąć, dodać dodatkowy napis. Nie wpłynie to w żadnym stopniu na jakość wydruku.
Jeśli nie chcemy nadrukowywać zdjęć i grafik, to może nas zainteresować panel do tworzenia własnych rysunków i kształtów. Dzięki niemu możemy dodawać jednobarwne elementy, które również mogą być ciekawym pomysłem. Dodanie kilku linii, kształtów czy kleksów stworzy unikalny motyw, który na pewno zwróci uwagę w towarzystwie. Dlaczego nie pozwolić własnym dzieciom na stworzenie własnej unikalnej koszulki? To narzędzie doskonale się do tego nada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here