Jak wybrać koszulkę na siłownię?

Każdy chce wyglądać jak najlepiej. Wszyscy chcemy ubierać się jak najwygodniej, ale przede wszystkim również modnie i ze smakiem.

Na części z nas najważniejsza w ubraniach jest ich cena oraz nazwa marki wyszyta na danej koszulce czy spodniach. Drogie spodnie znanej amerykańskiej marki, ekskluzywny płaszcz prosto z Włoch, skórzane buty na obcasie z najlepszych możliwych materiałów prosto od znanego na całym świecie projektanta mody czy pozłacana torebka, którą miała na sobie ta znana celebrytka podczas wywiadu dla telewizji, a która kosztowała ją pewnie majątek.

Wszyscy z nas chcą wyglądać możliwie jak najlepiej. Im bardziej niepowtarzalny jest nasz styl, tym lepiej i ciekawiej. Każdy człowiek, nieważne od wieku i płci, chce posiadać swój własny i niepowtarzalny styl. Chcemy dzięki niemu odróżniać się od przechodniów mijanych na ulicy, od znajomych w pracy, od nieznajomych w klubie na imprezie czy od rodzeństwa na spotkaniach rodzinnych.

Branża odzieżowa i obuwnicza jest obecnie kolosalna i niezwykle otwarta na potrzeby wszystkich swoich klientów, zarówno tych młodszych jak i starszych, nieważne czy są to osoby biedne czy bogate, nieważne też czy mieszkają w mieście czy na wsi.

Ten ogromny i niezahamowany popyt na coraz nowsze i lepsze, bardziej oryginalne ubrania, wpływa również na podaż, która z każdym rokiem równie mocno wzrasta. Wszystkie znane światowe marki odzieżowe walczą ze sobą na śmierć i życie o każdego nowego konsumenta, który mógłby zakupić ich produkty. Walczą na wiele sposobów. Z jednej strony mogą to być liczne przeceny i promocje lub silna i żywa reklama w internecie, na facebooku i youtube oraz w telewizji. Mogą to być również liczne udogodnienia dla klientów, takie jak karty klubowiczów, darmowa wysyłka lub możliwość darmowego zwrotu niechcianego zakupu.

Ogromna machina marketingowa stworzona przez znane marki to jedno. Są jednak również inne projekty, które istnieją w świecie ubrań, a które są o wiele bardziej personalne i osobiste. Chodzi tu oczywiście o prasowanki na koszulkach. Dzięki nim każdy z nas może stworzyć w swoim domu własną, unikalną koszulkę z wzorem, który nam się najbardziej podoba. Może to być koszulka z jakimś zabawnym napisem, koszulka z ciekawym rysunkiem lub grafiką, który ktoś dla nas wykonał, a może nawet koszulka kibica z logo klubu, któremu od lat kibicujemy.
Wokół tej ogromnej machiny marketingowej nadal mają miejsce mniejsze zjawiska, bardziej personalne i unikalne. Mowa tu o zjawisku tak zwanych prasowanek na koszulkach. Prasowanki na koszulki nie są tematem nowym bo istnieją w świadomości osób zarówno młodszych, jak i starszych, tych, które wychowały się w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Ogromną zaletą takich prasowanek jest ich niewielki koszt wykonania. Stworzenie takiego nadruku jest kilkukrotnie tańsze niż nadruk wykonany w technologii sitodruku do wykonania którego potrzeba ponadto specjalnego sprzętu, który jest bardzo drogi. W prasowankach takich jak koszulka z memem, ciekawą grafiką lub koszulka kibica najwięcej płaci się za samą koszulkę, a nie za nadruk.

Jednak jak wykonać taką własną prasowankę? Brew pozorom jest to bardzo łatwe. Jedyne co będziemy potrzebowali to cztery rzeczy: żelazko z możliwością kontroli temperatury, deskę do prasowania lub inną płaską powierzchnię, czystą koszulkę (najlepiej białą lub czarną) oraz prasowankę.

Bardzo ważna jest też temperatura żelazka, której będziemy potrzebowali aby wykonać naszą prasowankę. Jej temperatura będzie zależała od rodzaju folii nałożonej na prasowankę. Temperatura ta może być bardzo różna, najniższa wynosi 145 stopni Celsjusza, najwyższa natomiast 180.

Pierwsze co trzeba zrobić to przeprasować żelazkiem czystą koszulkę. Następnie trzeba odkleić folię, która przylega do prasowanki i delikatnie nałożyć prasowankę na koszulkę. Na sam koniec trzeba dokładnie wyprasować miejsce w którym położona jest prasowanka rozgrzanym żelazkiem. Czas potrzebny na prasowanie zależy oczywiście od użytej folii, najczęściej wynosi jednak kilka sekund.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here