Koszulka - prezent idealny

Jako naród posiadamy w swoich kalendarzach całkiem sporo okoliczności, w których możemy obdarować bliższych, jak i dalszych krewnych, przyjaciół, znajomych czy na przykład kolegów/koleżanki z pracy. Możemy i naprawdę często to robimy. Okazji jest bez liku, między innymi Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca, Mikołajki, Dzień Dziecka, Urodziny, Imieniny, Parapetówki, Barbórka (w przypadku górników), Dzień Nauczyciela (w przypadku nauczycieli), Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka i z pewnością jest jeszcze wiele innych powodów do tego, żeby komuś zrobić przyjemność. Okazji sporo, a pomysłów na dobry prezent niekoniecznie.

Jak więc wybrać taki prezent, który sprawi radość osobie obdarowanej? Niektórzy po prostu to uwielbiają, chodzenie po sklepach, przeszukiwanie głębin sklepów internetowych i tym podobne. Po prostu mają to we krwi i wiedzą, jak się do tego zabrać. Trafiają zawsze idealnie w gust i potrzeby innych. Inni natomiast wręcz nienawidzą tego robić. Jest to dla nich nieprzyjemna konieczność, która psuje im całą magię świąt. Konieczność, która jest często zakończona włożeniem do koperty gotówki. Część obdarowanych gotówką prawdopodobnie się ucieszy, część jednak w mig odgadnie, że się komuś po prostu nie chciało. Owszem najbardziej liczy się pamięć, ale musimy uważać. Nietrafionym prezentem czasami możemy sprawić komuś przykrość. Trzeba mieć więc na uwadze, że wybierając gotówkę, czasem ktoś po prostu chce uniknąć niezręcznej sytuacji.

Co więc wybrać, żeby wilk był syty i owca cała? Czy są jakieś prezenty, które śmiało możemy podarować każdemu? Takie łatwo dostępne i zawsze cieszące. Ku radości niejednego są! Oto lista bezpiecznych prezentów:

1. Wśród bezpiecznych prezentów nie mogło zabraknąć, najpopularniejszych z nich, czyli koszulek. Najlepiej jakby była to koszulka z nadrukiem. Może to być cytat z ulubionej książki czy filmu (musimy jednak pamiętać, żeby był odpowiedni, z pewnością nie powinien być obraźliwy) albo po prostu imię i nazwisko osoby, która ma być obdarowana. Może to być śmieszna grafika lub nazwa ulubionego klubu sportowego albo specjalna dedykacja. Możliwości jest naprawdę wiele. Tu zazwyczaj ogranicza nas tylko wyobraźnia.

2. Dla prawdopodobnie wszystkich kobiet odpowiednim prezentem będzie również biżuteria. Jeśli chodzi o pierścionki, to raczej odpadają. Czasem ciężko trafić w rozmiar, ale już z rozmiarem łańcuszka czy kolczyków nie powinno być problemów. Musimy tylko sprawdzić, czy osoba, którą chcemy obdarować kolczykami, posiada przekłute uszy. Przy zakupie biżuterii, powinniśmy pamiętać również, żeby była wytworzona z antyalergicznych materiałów. Dość sporo kolczyków gorszej jakości uczula.

3. Kolejnym tak zwanym bezpiecznym prezentem, z pewnością może być kubek. Kubki są niemal tak popularne, jak koszulki. I tak jak i one mogą być już z gotowym wzorem (a wybór jest naprawdę przeogromny) lub tak jak w przypadku koszulki, z naszym projektem. Grafiką, napisem czy nawet ze zdjęciem.

4. Ostatnimi czasy powodzeniem cieszą się również wszelkiego typu vouchery. Na masaż, na skok na bungee, do kosmetyczki, do fryzjerki, do restauracji, kina, do ulubionego sklepu, na wycieczkę, na przelot widokowy paralotnią, na naukę salsy, na tatuaż i naprawdę wiele innych. Tutaj jednak należy wykazać się znajomością obdarowywanej osoby. Musimy wiedzieć, co lubi, a czego nie znosi, żeby nie zrobić gafy. I na przykład osobie panicznie bojącej się wysokości, nie podarować vouchera na kurs paralotniarstwa, albo osobie, która nie cierpi tańca na kurs tanga. Voucher do ulubionego sklepu jest prawdopodobnie najbezpieczniejszy z powyższej listy. W tym przypadku to osoba obdarowana tak naprawdę sama będzie mogła sobie wybrać prezent. A my wykażemy się jej znajomością.

5. Również popularnym prezentem, stała się ostatnimi czasy dobra książka. Jeśli oczywiście osoba, którą chcemy obdarować, czyta. Naprawdę przed zakupem warto to sprawdzić, jak i to czy nie posiada, w swoich zbiorach akurat takiej, jaką chcemy zakupić.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWitaj, świecie!
Następny artykułKoszulki męskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here