Koszulka vans marzenie każdego skateboardzisty

Koszulki typu polo są niemalże tak samo klasyczne jak dżinsy, eleganckie garnitury, długie płaszcze czy białe adidasy. To po prostu niezbędny element męskiej garderoby, po który powinien sięgnąć każdy dbający o swój styl mężczyzna i chłopak. Bez trudu można je łączyć z innymi ubraniami. Wpasowują się w niemalże każdą stylizację – czy to tą sportową, czy tą codzienną bądź wieczorową. Pasują każdemu, o czym świadczy już to, że koszulka polo lacoste jest wybierana zarówno przez dorastających nastolatków, jak i dojrzałych mężczyzn, posiadających już swoje prace i kierujących swoją karierą zawodową. To ubrania doceniane dosłownie przez wszystkich. Popularne na całym świecie, a w tym także i w Polsce. Niby są proste, a jednak kryją w sobie coś takiego, że wszyscy potrafią się nimi zachwycić i wszyscy chcą je po prostu mieć. Bez wątpienia do ich głównych zalet należy zapewniania przez nie wygoda. A jako że mężczyznom często zależy na niej najbardziej – dużo bardziej niż kobietom, które potrafią nosić te wszystkie zabójczo wysokie szpilki wyłącznie w celu dodania sobie atrakcyjności – to oni po prostu zakochali się w tych koszulkach i potrafią wypełnić nimi połowę swojej szafy. Bluzka w takim kroju wspaniale zadziała też na samą sylwetkę. Zakryje to, co ma zakryć, jednocześnie uwydatniając walory męskiej figury, czyli szerokie barki oraz umięśnione ręce. Może być podstawą strojów dziennych, jak również zdecydowanie bardziej oryginalnym, wręcz ich ekstrawaganckim elementem. A jak ją kupić, by potem śmiało już zawsze ją nosić? Na co zwrócić największą uwagę przy wybieraniu koszulek polo?

Po pierwsze – rozmiar. Przeciętny mężczyzna, który nieczęsto chodzi na zakupy i bazuje raczej na opinii swojej partnerki, często nie wie nawet, jaki nosi rozmiar koszulek bądź spodni. Całe szczęście w przypadku bluzek polo nietrudno go samodzielnie wyznaczyć. Niezależnie od tego, jaką figurą może pochwalić się facet – czy jest super umięśniony, czy szczupły, czy może jednak posiada trochę za dużo zbędnych kilogramów – podczas wybierania koszulek polo powinien kierować się jedną kluczową zasadą. Mówi ona o ty, że koszulka polo lacoste po umieszczeniu jej w spodniach powinna pozostać luźna, czyli z obu jej stron musi znajdować się jeszcze przynajmniej niewielka warstwa materiału o szerokości trzech centymetrów. Przylegające do ciała ubrania świetnie podkreślają atuty sylwetki. Z tego też powodu panie sięgają po nie najczęściej, bo chcą pokazać całemu światu szczupłą talię wypracowaną dzięki katorżniczej diecie i wspaniałe ramiona, które uzyskały z pomocą ćwiczeń siłowych. Każdy chce się tym wszystkim chwalić, jednak w przypadku koszulek polo ta obcisłość nie jest jednak wskazana. W ich naturze leży bowiem to, że są one nieco luźniejsze. A dzięki temu też stają się wygodniejsze, bo nie opinają aż tak bardzo ciała i w żadnym stopniu nie ograniczają ruchów, dlatego można w nich spokojnie biegać czy uprawiać nawet znacznie bardziej wymagające dyscypliny sportowe.

Oczywiście nawet wśród koszulek polo można wyróżnić kilka ich specjalnych odmian. Znający upodobania swoich klientów projektanci mają świadomość tego, że zwłaszcza dziś, kiedy wszyscy dbają już o swoje sylwetki, nawet mężczyźni pragną się nimi chwalić i chcą, by cały otaczający ich świat mógł podziwiać ich szczupłe brzuchy i idealne mięśnie. W taki oto sposób stworzono nowy rodzaj koszulek polo. Są to bluzki taliowane, czyli zwężane w okolicach talii i nieco bardziej przylegające do sylwetki od tych „klasycznych”. Zwracają na siebie uwagę i ostatnio są coraz częściej wybierane także przez panów, ale jednak nie zawsze sprawdzą się dobrze. Taka taliowana koszulka polo lacoste akcentuje bowiem wszystkie partie sylwetki. Niekoniecznie podkreśla jej walory, bo jeśli mężczyzna wciąż nie zdołał zgubić swojego piwnego brzuszka, w obcisłej koszulce zostanie on podkreślony i mocno zaakcentowany. Luźna bluzka może go natomiast w taki sposób otoczyć, by stał się on niewidoczny. W przypadku nieidealnych sylwetek będzie ona znacznie lepszym wyborem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here