Mezoterapia

Jędrna, elastyczna i pozbawiona nieestetycznych zmian np. w postaci cellulitu skóra to marzenie większości kobiet. Niestety wraz ze zmianami hormonalnymi, zajściem w ciąże, utratą wagi, a także po prostu z upływem lat skóra traci swoje pierwotne właściwości regeneracyjne. Warto wówczas skorzystać z profesjonalnego wsparcia, które oferują gabinety kosmetyczne.

Mezoterapia – kiedy warto o niej pomyśleć

Przed wybraniem się na konkretny zabieg oferowany przez salon kosmetyczny warto najpierw ustalić swoje priorytety. Nie jest bowiem tajemnicą, że niestety jeden zabieg nie zadziała na wszystkie niedoskonałości. Myśląc o mezoterapii powinna kierować klientką chęć pozbycia się cellulitu, zwiotczałej skóry, rozstępów i blizn. Warto również wiedzieć, że mezoterapia jest skutecznym zabiegiem leczącym wypadanie włosów. Niestety jak każdy inny, posiada również przeciwwskazania do wykonania. Należą do nich między innymi: aktywne nowotwory, ciąża, okres karmienia piersią, skóra naczynkowa, nieleczona cukrzyca, a także opryszczka.

Mezoterapia – jakie przynosi efekty?

Skoro wiadomo już kiedy warto się na nią zapisać, to koniecznym jest poznanie również efektów jakie niesie za sobą wykonanie tego zabiegu. Z całą pewnością najważniejsze jest tutaj polepszenie jędrności skóry. Będzie ona znacznie bardziej sprężysta, a występujący na niej cellulit zostanie zredukowany lub całkowicie usunięty. Podobnie będzie z rozstępami i bliznami. Efekt oczywiście uzależniony jest od ilości wizyt w gabinecie takim jak https://nowacka.com.pl/. Po przeprowadzeniu mezoterapii można mówić również o znacznie lepszym nawilżeniu skóry, spłyceniu zmarszczek i zapobieganiu wypadaniu włosów. Tak jak zostało wspomniane rezultaty są ściśle powiązane z seriami zabiegu. Po każdej wizycie efekty będą coraz lepsze. Co ważne, dobra kosmetyczka już na pierwszej wizycie podczas której będzie oceniała kondycję skóry poda orientacyjny czas leczenia. Dzięki temu można przeanalizować budżet i określić czy decydować się od razu na usuwanie wszystkich niedoskonałości czy tylko niektórych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here