Jedyne takie t-shirty ze sklepów z koszulkami

Wszyscy lubimy dobrze wyglądać. Prawie każdy z nas chce ubierać się nie tylko wygodnie i komfortowo, ale także modnie i z polotem.

Dla jednych najważniejsza jest cena ubrań, które noszą i marka jaka jest przyklejona do danego elementu ubrania. Limitowany i designerski płaszcz znanej włoskiej lub amerykańskiej marki za kilka tysięcy złotych, drogie spodnie z najlepszych możliwych materiałów i zaprojektowane przez światowej sławy projektantów mody, skórzane buty na wysokim obcasie w których widzieliśmy tę znaną celebrytkę kilka dni temu podczas wywiadu w telewizji czy piękna, skórzana i pozłacana torebka, która kosztuje majątek i którą można dostać tylko w wybranych sklepach.

Każdy chce jakoś wyglądać. Im oryginalniej i ciekawiej, tym lepiej. Każdy chce posiadać swój własny, niepowtarzalny styl, który będzie go odróżniał od innych przechodniów na ulicy, nieznajomych w klubie, znajomych z pracy czy najbliższej rodziny na spotkaniach rodzinnych. Rynek odzieżowy i obuwniczy jest ogromny i niezwykle chłonny na zapotrzebowania wszystkich konsumentów, zarówno młodych jak i starych, bogatych i biednych, ludzi z miasta, przedmieść czy ze wsi.

Dzięki ogromnemu popytowi na nowe i coraz ciekawsze ubrania, z każdym rokiem wzrasta też podaż. Znane firmy odzieżowe i sklepy sieciowe znane z galerii handlowej walczą na śmierć i życie o każdego potencjalnego klienta. Walczą licznymi, niemal codziennymi, przecenami i promocjami, walczą agresywną reklamą w internecie (głównie na facebooku i youtube) i w telewizji, oferują również wiele udogodnień jak karty klubowiczów, darmową wysyłkę czy darmowy zwrot niechcianej koszulki czy spodni.

Wokół tej ogromnej machiny marketingowej nadal mają miejsce mniejsze zjawiska, bardziej personalne i unikalne. Mowa tu o zjawisku tak zwanych prasowanek na koszulkach. Prasowanki na koszulki nie są tematem nowym bo istnieją w świadomości osób zarówno młodszych jak i starszych, tych, które wychowały się w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Prasowanki na koszulki pozwalają w największym skrócie na tworzenie swoich własnych, unikalnych koszulek z wzorami, które nam się podobają i które chcielibyśmy nosić wychodząc do klubu, na imprezę czy po prostu na miasto. Ich ogromną zaletą, której nie posiadają inne rozwiązania, takie jak nadruk metodą sitodruku, jest niewielki koszt wykonania takie nadruku. Najwięcej płaci się bowiem za samą koszulkę, a nie za prasowankę czy niezbędne narzędzia.

Prasowanki na koszulki są też bardzo proste do wykonania i każdy może od zaraz zrobić samemu swój własny nadruk w swoim własnym domu. Jak więc zrobić taką prasowankę na koszulkę? Jest to banalnie proste i wystarczy nam do tego podstawowa wiedza.

Przede wszystkim będziemy potrzebowali czterech rzeczy. Pierwszą z nich jest żelazko z możliwością wyłączenia parowania i regulacją temperatury grzania. Drugim z niezbędnych elementów jest płaska powierzchnia na której będziemy wprasowywać prasowankę w czystą koszulkę. Najlepiej sprawdza się do tego oczywiście deska do prasowania, chociaż rozwiązania takie jak stół czy podłoga z nałożonym na nią jakimś materiałem (na przykład ręcznikiem) też powinny zdać egzamin. Trzecią potrzebną rzeczą jest sama koszulka na której wykonamy nadruk. Najlepiej sprawdzają się czyste, proste i jednokolorowe koszulki o kolorze czarnym lub białym. Ostatnią rzeczą, której będziemy potrzebowali jest sama folia z prasowanką, która zostanie wprasowana w koszulkę i zostanie naszym nowym nadrukiem.

Temperatura żelazka, której będziemy potrzebowali do zrobienia prasowanki zależy od folii nałożonej na prasowankę. Temperatura ta waha się od 145 do nawet 180 stopni Celsjusza.

Na początku musimy przeprasować żelazkiem czystą koszulkę.Następnie odklejamy folię przylegającą do prasowanki i ostrożnie nakładamy prasowankę w miejsce na koszulce na którym chcemy nadruk. Na koniec prasujemy miejsce w którym jest prasowanka rozgrzanym żelazkiem. Czas prasowania również zależy od użytej folii. Przykładowo folię brokatową należy prasować przez 12 sekund.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTermokurcze
Następny artykułKarmię gdzie chcę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here