Zakupy stylowego kibica

Nie jesteś jakąś specjalną miłośniczką piłki nożnej, ale gdy to polska drużyna staje do walki o puchar mistrzostw świata, sama nagle zaczynasz nieco bardziej interesować się sportem i starasz się wygospodarować w ciągu dnia taką ilość wolnego czasu, aby na spokojnie obejrzeć wszystkie najważniejsze rozgrywki. Nawet lubisz ten moment. Kibicowanie sprawia ci przyjemność, zwłaszcza że twój chłopak czy mąż naprawdę docenia to, iż razem z nim wiernie zasiadasz przed ekranem telewizora w każdy kolejny wieczór i próbujesz swoimi okrzykami zagrzać piłkarzy do jeszcze cięższej i efektywniejszej walki. Być może nawet twój zafascynowany tym światem partner sprawił ci (a raczej sobie) taki prezent, że zakupił dwa bilety na jeden z najważniejszych meczów, dlatego teraz musisz się do niego przygotować – bo dla ciebie jest to kolejna okazja do tego, by pokazać się przed innymi. Koszulka polska na pewno stanie się nieodłącznym elementem twojego outfitu. Z czym jednak powinnaś ją jeszcze połączyć, aby czuć się wygodnie i bez trudu skakać do góry w momencie strzelenia bramki przez polskiego piłkarza, a jednocześnie dalej pozostać wierną swojemu kobiecemu stylowi ubioru?

Oczywiście przy takich sytuacjach twój ubiór nie powinien być dla ciebie najważniejszą życiową kwestią. Żaden stadion nie jest pokazem mody, dlatego nawet gdybyś założyła na taki mecz stary wyciągnięty t-shirt i luźne dżinsy, nikt nie zwróciłby na to uwagi i szybko zdołałabyś się wtopić w tłum podobnie ubranych kibiców. Nawet nie myśl więc o tym, by zakładać na siebie swoje najlepsze markowe ubrania. Ekskluzywne torebki, kuse sukieneczki, ekstrawaganckie bluzki i strojne naszyjniki nie są ci teraz do niczego potrzebne. Jeszcze nadarzy się w twoim życiu wiele takich okazji, podczas których będziesz mogła spokojnie je założyć i będzie miało to sens. Teraz tego sensu nie ma, zwłaszcza że na meczach dochodzi nieraz do przeróżnych ekscesów, które dla twojej ulubionej markowej torebki mogłyby nie zakończyć się zbyt dobrze. Gdybyś została szturchnięta przez biegającego bez opamiętania napalonego kibica, szew torebki mógłby tego nie wytrzymać, a ty już do końca rozgrywek miałabyś kiepski humor. Tym razem zapomnij więc o swoim codziennym stylu. Meble rządzą się zupełnie innymi prawami.

A nawet jeśli udałoby ci się utworzyć niesamowicie modny strój z barw czerwono-białych, bo koszulka polska zostałaby połączona z zabójczą szeroką spódnicą z wysokim stanem i zestawiona ze szpilkami na równie zabójczym obcasie, nikt nie zachwyciłby się twoim wyglądem. Większość uznałaby go po prostu za… śmieszny. Nawet twój chłopak, widząc się w tego rodzaju elementach, najprawdopodobniej nie mógłby opanować cichego chichotu, tłumacząc ci, że ubrałaś się niestosownie do sytuacji. Na ten jeden dzień zapomnij więc o trendach, których usilnie szukasz dosłownie każdego dnia. Po prostu trochę sobie odpuść i wrzuć na luz, ciesząc się jedynie tym, że możesz spędzić trochę czasu ze swoim partnerem i przy okazji zrobić coś innego, czego nie robisz na co dzień. Na tworzenie niezwykle modnych stylizacji masz przecież cały rok, więc tuż przed meczem nie musisz skupiać się na tym, by wszystkie elementy twojego ubioru idealnie do siebie pasowały. W modzie bardzo ważne jest również to, aby dostosowywać ją do trybu życia i konkretnych okoliczności. Spójrz tylko na największe gwiazdy polskiego showbiznesu i bierz z nich przykład. Nawet Anna Lewandowska, która na co dzień preferuje styl klasyczny, kibicując swojemu mężowi, ma zwykle na sobie najprostszy t-shirt i dżinsy.

Raz jeszcze to sobie powiedzmy – musisz wrzucić na luz. W trakcie meczu na pewno nie będziesz chciała przejmować się bluzką wychodzącą ze spodni czy paskiem, który będzie wżynać się w talię, ograniczając twoje ruchy. Traktuj kibicowanie jak wspaniałą zabawę, która ma być dla ciebie przyjemnością, a nie katorgą. Ubierz na mecz po prostu to, w czym czujesz się swobodnie i wygodnie. Może to być chociażby prosta koszulka polska, zwykłe luźne dżinsy i komfortowe trampki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here