Ampułki do mezoterapii bezigłowej – co warto wiedzieć

Jako iż cały czas poszerza się lista zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych to zwiększa się także dostępność kosmetyków gabinetowych. Wśród nich są między innymi ampułki do mezoterapii bezigłowej. Poniżej przedstawiamy ważne informacje z tego zakresu.

Mezoterapia bezigłowa, a ampułki

Jako iż wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry jest bardzo efektywnym działaniem to stale pojawiają się nowe metody takich działań. Do nich zalicza się tak ultradźwięki jak i mezoterapię igłową i bezigłową. Wybór konkretnej opcji zależy nie tylko od upodoba klienta, ale także od zalecenia osoby przeprowadzającej zabieg. Wszystko przez to, ze nie wszyscy posiadają takie same problemy skórne i ten sam rodzaj cery. Wręcz przeciwnie, zazwyczaj są one od siebie bardzo różne. Właśnie dlatego ogromne znaczenie ma tutaj doświadczenie osoby przeprowadzającej zabieg, ponieważ to na niej spoczywa właściwe rozpoznanie problemu, a także ustalenie przebiegu redukcji lub likwidacji jego oznak.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – składniki

Skład ampułek do mezoterapii bezigłowej jest oczywiście uzależniony od konkretnego celu w jakim jest wykonywany zabieg. Niemniej jednak najpopularniejszymi substancjami są: krzemionka organiczna, kofeina, wyciąg z wąkroty azjatyckiej, dekspanthenol, wyciąg z karczocha zwyczajnego, wyciąg z nostrzyka żółtego z rutyną, czy też witamina C. Opisywane ampułki do mezoterapii bezigłowej będą najlepsze, gdy ich składy będą czyste. Oznacza to, że znajdą się w nich jedna lub mix substancji aktywnych, bez dodatkowych substancji, które w popularnych produktach służą jako tzw wypełniacze. Wypisane tu składniki mają za zadanie zapobiegać starzeniu się skóry, a także naprawiać zmiany wywołane upływem czasu. Działają one także na różnorodne problemy skórne takie jak brak elastyczności, złogi tłuszczowe, czy też zastoje limfatyczne. Pomagają one także w pobudzaniu komórek do prawidłowej pracy. Co więcej potrafią one zredukować cellulit, a także zminimalizować cienie i obrzęki występujące pod oczami. Jak więc widać, mają one bardzo obszerne zastosowanie, które można wykorzystać przy wszystkich partiach ciała.

Gdzie kupić ampułki do mezoterapii bezigłowej?

W tego rodzaju produkty najlepiej jest się zaopatrzyć przy pośrednictwie firmy zaopatrującej gabinety kosmetyczne. Jedną z takich, która oferuje swoją markę jest http://phyris.mensabeauty.pl/. Co więcej, posiada ona nie tylko świetnej jakości kosmetyki do gabinetu, ale także doradztwo. Jest ono szczególnie ważne przy tworzeniu nowego punktu usługowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here