Ampułki do mezoterapii bezigłowej – zobacz czym się charakteryzują

Lista zabiegów, którym można się poddać w dowolnym gabinecie kosmetycznym cały czas rośnie. W związku z czym zwiększa się także liczba dostępnych na rynku kosmetyków. Sprawdzamy więc czym charakteryzuje się ten zabieg i jak się go wykonuje.

Mezoterapia bezigłowa – charakterystyka zabiegu

Mezoterapia bezigłowa jest stosunkowo nową metodą wykorzystywaną w kosmetyce. Stosuje się ją w celu ułatwienia kosmetykom dostępu do głębszych warstw skóry. Jest to możliwe dzięki otwarciu kanałów przy użyciu potencjałów elektrycznych. Zjawiska fizyczne, które zachodzą w błonach komórkowych i warstwie rogowej skory sprawiają, że preparaty mogą dostać się do skóry. Jak można się domyślić, dzięki temu zwiększa się skuteczność ich działania, a skóra dostaje natychmiastowy zastrzyk odżywczy. To on prowadzi do jej regeneracji i przywrócenia utraconych walorów. Mezoterapia bezigłowa jest także zabiegiem uznawanym za nieinwazyjny. Można przyjąć, że jej zastosowanie opiera się na odmłodzeniu skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, a także redukcji cellulitu.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – czym są?

Ampułki do mezoterapii bezigłowej to kosmetyki wyróżniające się nie tylko składem, ale również opakowaniem. Te charakterystyczne, małe buteleczki sprawiają, że właściwości kosmetyków nie zostają utracone na żadnym z etapów. Jak to się dzieje? Otóż preparaty w innych opakowaniach już od momentu otwarcia zaczynają się utleniać, tym samym tracą na wartości. Ampułka swoją konstrukcją zapobiega temu procesowi. Dodatkowo jej ważną cechą jest to, że jej zawartość wystarcza na przeprowadzenie jednego zabiegu. Właśnie dlatego nie ma obaw przed utratą właściwości kosmetyku. Takie produkty oferowane są zarówno przez sklepy stacjonarne jak i internetowe np. https://phyris.mensabeauty.pl/. Przy wyborze dostawcy należy zwrócić szczególną uwagę na to kim jest producent. Najlepiej jeśli ampułki do mezoterapii bezigłowej pochodzą od renomowanej firmy, która może pochwalić się swoimi laboratoriami, a także rekomendacjami wystawianymi przez kontrahentów. Naszej uwadze nie mogą ujść również składy. To one bowiem warunkują efekty kuracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here