Endermologia – bezinwazyjne ujędrnienie skóry i likwidacja cellulitu

Nowoczesne zabiegi oferowane w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej nie tylko pomagają w likwidacji zmarszczek. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również procedury polegające na modelowaniu ciała. Wśród nich prym wiedzie endermologia.

Osobom zainteresowanym zabiegiem endermologia Katowice oferują go w wielu sprawdzonych gabinetach. Adresy można znaleźć online.

Czym jest endermologia?

Endermologia jest rodzajem masażu prowadzonego podciśnieniowo, który wykonuje się z użyciem specjalnego urządzenia zasysającego fałdy skórne. Jego celem jest nie tylko oddziaływanie na wierzchnią warstwę skóry, ale również na położoną głębiej tkankę łączną.

Klient biorący udział w zabiegu nosi specjalny strój – chroni on skórę przed mikrourazami i poprawia efektywność zabiegu.

Podczas masażu endermologicznego dochodzi do przyspieszenia przemiany materii i do usuwania nadmiaru płynów z tkanek. Rozbiciu ulega miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Kiedy warto zdecydować się na endermologię?

Zabieg ten jest rekomendowany dla osób, które chcą poprawić wygląd ciała – ud, pośladków, brzucha, ramion.

Jego celem jest likwidacja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Również umożliwia poprawę jędrności skóry oraz zmniejszenie obwodów, czyli wspiera chudnięcie. Efekt masażu pomaga też w szybszym usuwaniu toksyn z organizmu.

Osobom chcącym wybrać się na zabieg jak endermologia efekty zdjęcia dostępne na stronach gabinetów mogą zaprezentować, że naprawdę jest on bardzo skuteczny. Różnica jest widoczna gołym okiem!

Jak przebiega zabieg endermologii?

Masaż podciśnieniowy powoduje zaciąganie fałdów skórnych do wnętrza głowicy urządzenia. Jest ona zbudowana z komory ssącej oraz ruchomych rolek, które ugniatają tkanki. Zabieg jest nieinwazyjny.

Po serii zabiegów endermologii zauważana jest znaczna różnica – likwidacja cellulitu, zwiększenie gęstości i jędrności skóry, mniejsza ilość tkanki tłuszczowej. Wykonane po zabiegu endermologia efekty zdjęcia są najlepszym świadectwem jego działania.

Wszystkim osobom zainteresowanym skorzystaniem z procedury jak endermologia Katowice mogą zaoferować wsparcie najlepszych gabinetów. To właśnie tam można otrzymać kompleksową pomoc w trosce o swój wygląd. Warto spróbować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here