Jak wybrać koszulkę na siłownię?

Na pewno nieraz już zdarzyło ci się kupić takie ubrania, których wcale nie miałaś w planach zdobywać. Sięgnęłaś po nie zupełnie przypadkiem, nie zastanawiając się kompletnie nad tym, czy zdołasz je połączyć z tym, co już posiadasz w swojej szafie. Bo nie do końca przepadasz za wzorami. Twoje stroje zazwyczaj są stonowane i dosyć proste, bo naumyślnie kompletujesz swoją szafę z pomocą klasycznych ubrań i dodatków, które potem możesz dowolnie ze sobą zestawiać, zawsze osiągając zachwycające efekty. Tak się jednak stało, że na ostatnich odzieżowych zakupach nie zdołałaś zachować swojego zdrowego rozsądku. Emocje wzięły górę nad opanowaniem, bo byłaś tak zdenerwowana po nieprzyjemnej rozmowie odbytej ze swoim szefem, że potrzebowałaś czegoś, co szybko poprawiło by ci humor – a dla każdej kobiety tym czymś są po prostu zakupu. Udałaś się na nie bez żadnego planu. Nawet nie masz teraz specjalnych wyrzutów sumienia przez to, że to właśnie koszulka w paski, której nigdy wcześniej nie nosiłaś, wpadła wtedy w twoje ręce. Kupiłaś ją bez zastanowienia, spiesząc się do domu i teraz kombinujesz jednak z tym, jak ją zestawić, aby pozostać wierną swojemu stylowi. Całe szczęście mimo iż desenie wydają się być dość trudnymi elementami ubrań, jeżeli chodzi o paski, są one tak uniwersalne, że łączą się dosłownie ze wszystkim. Na pewno poradzisz sobie z ich ograniem. Zwłaszcza, jeśli doczytasz ten tekst do końca i weźmiesz sobie do serca wszystkie zapisane w nim rady i wskazówki.

Paski są jednym z najmodniejszych wzorów. To błąd, że nigdy wcześniej po nie nie sięgałaś. O ile kropki czy gwiazdki mogą wyglądać infantylnie, kojarząc się bardziej z małymi dziewczynkami, aniżeli z dojrzałymi kobietami sukcesu, tak delikatne i proste pasy otaczające sukienki, bluzki czy nawet spodnie dodadzą twoim strojom niesamowitego uroku, jednocześnie nie zaburzając ich klasy i elegancji. Popatrz tylko, kto spośród największych światowych znawczyń mody jest wizytówką tego modnego deseniu. Sama Coco CHanel, którą na pewno kojarzysz, po prostu uwielbiała paski i nosiła je przy każdej nadarzającej się okazji. A czy kiedykolwiek skojarzyłabyś jej styl z czymś dziecinnym, śmiesznym czy infantylnym? Raczej nie, bo to właśnie ta kobieta do dnia dzisiejszego uchodzi za jedną z największych przedstawicielek klasycznego stylu ubioru. Ona po prostu zawsze wyglądała dobrze. Niby nosiła proste rzeczy, a jednak potrafiła robić w nich ogromne wrażenie. Zawsze starała się jednak wpleść do swoich strojów przynajmniej jeden bardziej wyrazisty dodatek. A nierzadko tym dodatkiem była właśnie koszulka w paski, którą teraz sama możesz wspaniale wykorzystać.

Projektanci bezustannie próbują nas wszystkie zaskakiwać i tworzą takie wzory na swoich ubraniach, których same nigdy w życiu nie zdołałybyśmy wymyślić. Nagle coś staje się więc modne. Widzisz, że na ulicach coraz więcej kobiet nosi koszule czy spodnie pokryte małymi gwiazdeczkami. Mimo iż tobie samej takie wzory kompletnie się nie podobają, chcesz wpasować się w tłum, dlatego też po nie sięgasz, ale wcale nie wyglądasz w nich tak dobrze jak inni, bo nawet nie próbujesz ich odpowiednio zestawić. Musisz więc skupić się na kupowaniu takich elementów garderoby, które samodzielnie zdołasz ograć. Z którymi nie będziesz musiała specjalnie kombinować i głowić się nad tym, z czym by tu je połączyć. Najprawdopodobniej nawet nie masz na to czasu. Rano w ciągu jednej godziny musisz przygotować się do wyjścia z domu, dlatego gdybyś poświęciła trzydzieści minut na tworzenie nowej stylizacji, musiałabyś zrezygnować z umycia włosów, zrobienia makijażu bądź zjedzenia śniadania. Jako kobieta zapracowana i skupiona na robieniu wielu rzeczy w jednym czasie wręcz powinnaś sięgać po te ubrania, które same tworzą zachwycające stylizacje. A koszulka w paski jest na tyle uniwersalna, że podczas przygotowań do pracy możesz połączyć ją z elegancką marynarką i prostymi spodniami, by potem zastąpić te elementy bluzą i zwykłymi dżinsami. Możliwości stylizacyjnych jest tutaj całe mnóstwo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here