Kobiece i bardzo uwodzicielskie koszulki nocne damskie

Koszulki należą do podstawowych elementów garderoby każdego człowieka, także tego aktywnego fizycznie. Na co dzień nosimy zazwyczaj bawełniane T-shirty, które są dosyć tanie i bardzo uniwersalne. Bawełnianą koszulkę możemy założyć pod bluzę, do dżinsów czy krótkich spodenek. Sprawdzi się ona w większości codziennych stylizacji. Wiele osób klasyczne T-shirty zakłada również, kiedy idzie poćwiczyć na siłowni, pobiegać lub pojeździć na rowerze. I w tym momencie zaczyna się problem.

Odzież, która jest przez nas noszona na co dzień, niezbyt nadaje się do uprawiania sportu. Powodów jest kilka, wspomnijmy o najważniejszych:
– bawełna to materiał, w którym bardzo szybko się pocimy. Tkanina robi się mokra i przykleja się do naszego rozgrzanego ciała. Nie jest to nic przyjemnego, a ponadto jeśli uprawiany sport na dworze, to łatwo o przeziębienie. A nie ma przecież nic gorszego dla „sportowego świra”, niż przymusowa przerwa od treningów.
– ślady i brud. Na jasnych koszulkach, w miejscach takich jak pod pachami, pojawią się plamy od potu. Również w specyficznych ćwiczeniach, które wykonujemy, mogą powstać trudne do usunięcia zabrudzenia, które sprawią, że ulubionej koszulki nie założymy już przy innej okazji.
– zwykłe ubrania mogą krępować i ograniczać nasze ruchy, a szwy powodować dyskomfort. Tymczasem na treningu powinniśmy czuć się jak najlepiej.
– normalne koszulki w żaden sposób nie podtrzymują naszych mięśni i nie dają nic naszemu organizmowi.

Alternatywą dla codziennej odzieży są ubrania sportowe, które są projektowane tak, aby były wygodne, zapewniały komfort i swobodę oraz przyczyniły się do jak najlepszych wyników na treningach. Jednym z rodzajów ubrań sportowych jest koszulka kompresyjna. Ceny takich koszulek zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, a na rynku jest ich coraz więcej, ponieważ odzież kompresyjna i termoaktywna bardzo zyskała na popularności w ostatnich latach w naszym kraju.

Na czym w zasadzie polega działanie koszulek kompresyjnych? Są one wykonane z niesamowicie lekkiego, cienkiego i elastycznego materiału. Mają płaskie szwy i sprawiają wrażenie nieco przyciasnych. Dzieje się tak, ponieważ koszulki kompresyjne podtrzymują i lekko uciskają nasze mięśnie, co wspiera je w wysiłku. Ponadto, kompresyjne koszulki należą do grupy wygodnej odzieży termoaktywnej.

Jakie jeszcze zalety mają koszulki kompresyjne?
– ich krój rewelacyjnie podkreśla wysportowane, umięśnione sylwetki. Elastyczny materiał na klacie, wąskie rękawki – w takiej odzieży zrobisz wrażenie na każdym przechodniu.
– mają świetne wzornictwo. Materiał, z którego zrobione są kompresyjne koszulki, umożliwia zadrukowanie ich całej powierzchni, mamy do czynienia więc z tak zwanym full printem. Korzystają z tego producenci, wypuszczając wzory koszulek z ciekawymi nadrukami, nawiązującymi do sportu i motywacji. Fani motywów filmowych, czy patriotycznych także znajdą coś dla siebie,
– trwałość, koszulki są zazwyczaj świetnie wykonane, a nadruk jest całkowicie odporny na ścieranie. Nawet po latach koszulka będzie się dobrze prezentować,
– wygoda w porównaniu ze zwykłą odzieżą jest nieporównywalna. Sprawia to, że wiele osób nosi takie koszulki nawet po domu na co dzień, argumentując, że czują się jak w drugiej skórze.

Do jakich aktywności jest odzież kompresyjna? Swoje zastosowanie świetnie znajdzie w sportach siłowych, takich jak kulturystyka, fitness, crossfit, trójbuj siłowy, street workout. Do jazdy na rowerze, biegania czy sportów zespołowych także będzie w porządku. Oprócz koszulek, są też kompresyjne leginsy, zarówno damskie jak i męskie, które świetnie trzymają temperaturę podczas treningu nóg. Pojawiają się coraz to nowe elementy sportowego outfitu, a oferują je takie marki jak Pondout Gear, B-Wear, Nike Pro.

Koszulki kompresyjne kilka lat temu były czymś, o czym mało kto słyszał, a dziś mają grono swoich wielkich zwolenników. Ciężko się dziwić, bo to ubrania wygodne i spełniające kryteria ważne dla sportowców. Zarówno amatorów, jak i zawodowców z różnych dyscyplin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here