Liposukcja, czyli medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Katowice oferuje szeroką paletę zabiegów, które mają na celu poprawić ogólny wygląd ciała lub konkretnych jego części. Jednym z rodzajów zabiegów jest liposukcja brzucha Katowice, która polega na odsysaniu nadmiaru tłuszczu z tej części ciała. W ofercie są również zabiegi liposukcji innych miejsc na ciele. Nie ma problemu z pozbyciem się nadmiaru tłuszczu na pośladkach, biodrach czy nawet łydkach i kostkach.

Liposukcja Katowice w dzisiejszych czasach

Medycyna estetyczna, jak i cała medycyna w ogóle, ciągle się rozwija. Nowe sprzęty oraz metody wykonywania zabiegów wszelkiego typu pozwalają na wykonywanie coraz bardziej skomplikowanych czynności bez ryzyka pojawienia się jakichś niepożądanych efektów.

Medycyna estetyczna Katowice zatrudnia wyspecjalizowanych lekarzy, którzy do swojej pracy podchodzą w pełni profesjonalnie. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez nich z niezwykłą dokładnością. Podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie i starają się doradzić tak, by końcowy efekt był satysfakcjonujący.

Dla kogo liposukcja Katowice

Liposukcja brzucha katowice oraz wszystkie inne zabiegi chirurgiczne dla kobiet (poprawa wyglądu nosa, chirurgia miejsc intymnych, poprawienie budowy pośladków czy powiększanie lub zmniejszanie piersi) oraz dla mężczyzn są przeznaczone dla osób, u których widoczna jest otyłość. Nie każdy zatem może pozwolić sobie na zabieg liposukcji brzucha. Musi być stwierdzona przez lekarza specjalistę nadwaga, która pozwala na przeprowadzenie zabiegu. Często próg BMI, który umożliwia przeprowadzenie liposukcji to minimum 30.

Zalety tego rodzaju zabiegu

Jedną z najważniejszych zalet liposukcji jest szybkie pozbycie się nadmiaru tłuszczu w konkretnych miejscach ciała lub ogólnie z całego ciała. Tutaj warto jednak pamiętać, że jest to zabieg, który nie ma wpływu na dalszy rozwój organizmu. Każda przyjęta dieta po zabiegu nie będzie zależna od liposukcji. Mimo wszystko to skuteczny sposób na poprawienie swojej sylwetki.

Zabieg nie jest zbyt bolesny, ponieważ jest wykonywany pod znieczuleniem. Miejsce na ciele, na którym przeprowadza się zabieg, jest znieczulone miejscowo.

Zabieg ten nie wymaga poświęcania zbyt dużej ilości czasu. Nie trzeba hospitalizować się w ramach rekonwalescencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here