Koszulki z napisami

Kiedy starsze pokolenie sięgnie pamięcią do swoich młodych lat, przypomina sobie dawnych idoli. Byli to, sławni piłkarze, znani aktorzy, gwiazdy rocka albo kierowcy wyścigowi odnoszący spektakularne sukcesy. Każdy nastolatek marzył o zdobyciu plakatu z wizerunkiem swojego ulubieńca, aby umieścić go na ścianie własnego pokoju. Nie było to łatwe. Szczególnie trudne do zdobycia były plakaty z wizerunkami gwiazd zagranicznych. Oczywiście nie było ich w powszechnej sprzedaży, więc młodzież urządzała między sobą giełdy wymiany plakatów. Powodem do dumy było posiadanie jak największej ich ilości. Najwytrwalsi mieli nieraz wszystkie ściany oblepione zdjęciami popularnych kapeli muzycznych lub afiszami amerykańskich hitów filmowych.

Obecnie, modę na plakaty wyparły inne formy promocji gwiazd. Ich wizerunki umieszczane są na przykład na koszulkach reklamowych. Koszulki dla taty i syna można teraz kupić w wielu sklepach, bo produkuje się je we wszelkich rozmiarach i rozmaitych wzorach. Bawełniana koszulka z nadrukiem jest efektowna i komfortowa w użytkowaniu. A wybór wzorów jest ogromny. Można kupić koszulki dla taty i syna z jednakowymi albo różnymi nadrukami. Przyjemnie jest zobaczyć dorosłego mężczyznę i młodego chłopaka z takimi samymi nadrukami na koszulkach. Widać, że łączą ich wspólne zainteresowania i dobrze się rozumieją.

Koszulki dla taty i syna, który jest jeszcze maluchem, raczej nie będą miały takiego samego nadruku. Dzieciakowi bardziej pasuje koszulka z jakimś jego ulubionym bohaterem z bajki lub filmu rysunkowego. Ojciec będzie wolał mieć nadrukowane emblematy wiodącego klubu piłkarskiego albo zdjęcie najnowocześniejszego samochodu wyścigowego Formuły 1. Popularne są też koszulki z nadrukiem przedstawiającym modele luksusowych aut różnych marek.

Dla kibiców dostępne są w sklepach sportowych piłkarskie koszulki dla taty i syna w barwach ich ulubionej drużyny. Może też na nich być umieszczone zdjęcie składu zespołu, czy numer któregoś z zawodników z jego nazwiskiem.

Miłośnicy muzyki znajdą wzory związane z tą dziedziną sztuki. Oryginalnie wygląda młodzieżowy tiszert z rysunkiem instrumentu, wizerunkiem znanego muzyka albo popularnej kapeli. Dziecięce koszulki muzyczne przedstawiają nutki, klucz wiolinowy, lub fragment prostego utworu na pięciolinii.

Dawniej nie było tak dużego wyboru wzorów. Jeśli ktoś potrafił, mógł zrobić nadruk domowym sposobem. Można było namalować go własnoręcznie, czy też wprasować żelazkiem kupiony w sklepie gotowy kształt. Nie były to doskonałe techniki. Farba po kilku praniach blakła, a fragmenty naprasowanki odrywały się od tkaniny. Obecnie sklepy oferują koszulki dla taty i syna w doskonałym gatunku.Zastosowane tkaniny i barwniki są wysokiej jakości. Miękka bawełna jest lekka i przewiewna, a nadrukowane wzory są niezwykle trwałe. Nawet wielokrotne pranie nie odkształca fasonu, a kolory nadruku przez cały czas pozostają niezmienione.
Kolorystyka jest bardzo urozmaicona. Wzory wyglądają najefektowniej na tle białym lub czarnym. Ale dla najmłodszych lepiej jest kupować koszulki w wesołych kolorach – czerwonym, błękitnym czy żółtym. Piłkarskie koszulki są nieraz w całości zaprojektowane z elementów flagi drużyny. Inne sportowe koszulki mają barwy klubowe.Polacy mieszkający na stałe za granicą chętnie noszą koszulki biało – czerwone, żeby podkreślić swoją przynależność narodową. W tym celu kupują też koszulki dla taty i syna z nadrukiem herbów polskich miast, albo widokiem ich najbardziej reprezentatywnych budowli. Takie koszulki są też oryginalną pamiątką dla zagranicznych turystów odwiedzających nasz kraj.

Warto od czasu do czasu odwiedzić sklepy odzieżowe lub sportowe, by zobaczyć jakie pojawiły się w tym sezonie ciekawe nowości. Dzięki pomysłowości projektantów, którzy prześcigają się w tworzeniu oryginalnych wzorów, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i dzieci. Koszulki z nadrukami są zawsze modne. Szczególnym ich walorem jest możliwość zaznaczenia swoich indywidualnych zainteresowań i preferencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here