Lodowisko mobilne

Aktywność fizyczna przybiera w ciągu roku rozmaite formy. W okresie letnim korzystamy z obiektów sportowych czy otwartych przestrzeni. Zimą możliwości jest mniej, jednak naprzeciw wychodzą nam włodarze miast i gmin. Doskonałą alternatywą stały się bowiem lodowiska mobilne.

Lodowisko mobilne w Polsce – kto na nie stawia?

Wpływ sportu na zdrowie człowieka jest ogromny. Powinien sobie zdawać z tego sprawę praktycznie każdy z nas. Wiedzą o tym także włodarze miast i gmin, dlatego dbają o ruch mieszkańców nie tylko w czasie letnim. Dlatego w sezonie zimowym coraz częściej sięga się po lodowiska mobilne. W Polsce ich liczba rośnie z każdym rokiem. Duża w tym zasługa programu „Biały Orlik”, w ramach którego między 2010 a 2012 rokiem pobudowano setki lodowisk. Dziś obiekty te wpisały się na stałe na listę zimowych atrakcji. Lodowiska mobilne stawia się w miejscach chętnie uczęszczanych przez mieszkańców i gości. Są więc to centra miast, obiekty sportowe, okolice galerii handlowych czy kin. Korzystanie z lodowiska nie jest kosztowne, co zachęca ludzi do spędzania czasu właśnie w ten sposób.

Lodowisko mobilne – dlaczego warto je wynająć?

Aby obiekt spełniał swoją rolę, musi być bardzo dobrze przygotowany do pracy. Jego konstrukcja musi więc mrozić taflę tak, by nie ulegała ona rozmrożeniu. Sercem takiego układu jest agregat chłodniczy. Od jego niezawodności zależy więc funkcjonalność obiektu. Dlatego warto wynająć lodowisko mobilne od sprawdzonej firmy. Jedna z nich jest dostępna pod tym linkiem https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/sprzedaz-lodowisk-mobilnych/. Decydując się na taką współpracę możemy być spokojni o wszystkie aspekty dotyczące lodowiska mobilnego. Specjaliści pomogą nam w doborze wielkości obiektu, zajmą się montażem oraz przeszkoleniem pracowników obsługi. W razie awarii możemy też liczyć na wsparcie serwisowe. Dzięki temu usterka zostanie szybko naprawiona. Lodowisko mobilne jest więc inwestycją, która sprawdzi się w każdym mieście czy gminie. Warto więc pomyśleć o nim wcześniej, by wybrać najlepszą ofertę i dopiąć niezbędne szczegóły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here