Pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie

Co ciekawego można robić spędzając urlop na wsi? Czy taki wyjazd musi oznaczać nocowanie u wiejskiego gospodarza, jazdę konną lub karmienie kur? Jeżeli pragniesz takiego typu oderwania od wielkomiejskiego życia, to z pewnością znajdziesz wiele ofert wakacyjnych dla siebie. Jednak jeżeli cenisz wypoczynek w komfortowych warunkach i chcesz cieszyć się bliskością natury bez rezygnacji z wygody, zdecyduj się na pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie. To miejsce, które udowadnia, że wakacje w otoczeniu pięknej przyrody nie muszą oznaczać spartańskich warunków noclegowych. Co więcej, tamtejszy aparthotel oraz okolica kryją wiele godnych uwagi atrakcji turystycznych. Dowiedz się, co czeka Cię na miejscu.

Stara Morawa – dlaczego noclegi nad Zalewem to dobry pomysł?

Stara Morawa jest położona na dolnym śląsku w powiecie kłodzkim, pomiędzy dwoma górskimi pasmami. Z urokliwej wioseczki możesz szybko dostać się nad Zalew, popularne miejscowe kąpielisko. Możesz także potraktować pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie jako punkt startowy dla wycieczek po okolicznych atrakcjach. Warto na przykład udać się do Ośrodka Narciarskiego w Czarnej Górze, gdzie niezależnie od sezonu fani aktywnego wypoczynku mogą się świetnie bawić, uprawiać zimowe sporty lub korzystać ze szlaków rowerowych. W pobliskim Kletnie znajduje się Jaskinia Niedźwiedzia, która zapewni zwiedzającym niezapomniane wrażenia. Możesz także udać się do Sanktuarium Maria Śnieżna nieopodal Międzygórza i poznać miejscową legendę o powstaniu kapliczki.

Pokoje gościnne nad Zalewem w Starej Morawie – udogodnienia dla gości

Stara Morawa oferuje noclegi nad Zalewem w komfortowych warunkach, jeśli tylko uda nam się zarezerwować dobrą miejscówkę. Tutaj https://apartamentystaramorawa.pl/ możemy znaleźć aparthotel, w którym wypoczniesz z rodziną, a nawet czworonożnym przyjacielem. W ramach atrakcji czekają tam plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grill i ognisko. Można również skorzystać z płatnych zabiegów takich jak Hydroterapia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here